Јстил 14 парчиња Обетки Од Нерѓосувачки Челик Поставени За Жени Мажи Ѕвезда Месечина Змија 16г Рскавица Обетки Постави Хиполергенски Завртки Назад Обетки Хеликс Пи?
  • Неодамнешно

Јстил 14 парчиња Обетки Од Нерѓосувачки Челик Поставени За Жени Мажи Ѕвезда Месечина Змија 16г Рскавица Обетки Постави Хиполергенски Завртки

DEN 217.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кликер затворање Сет За Хируршки Челични Обетки Еден Ред Вклучува 16г Прстени За Кликање Со Шарки,Обетка Со Двоен Синџир Со Конха, Змија/Ѕвезда/Месечина/3/4/5мм ЦЗ Инкрустирани Обетки Со Топчести Грбови, Обетка Со Геометриски Завртки, Обетки со Топчести Спирали итн.Овие Обетки за Дремка За Жени и Мажи Се Едноставен Дневен Накит,Одговараат на Нив Во Ваш Сопствен Стил.Заслужено За Купување. Комплет хипоалергични Обетки Е Изработен Од 316l Хируршки Челик, Leed Free И Без Никел. Пријателски за Чувствителни Уши, Безопасни за Човечкото Тело. Инкрустирани со Ааа+Сјајна ЦЗ, Висока Полирана И Мазна Површина Удобна за носење.Можете Да Ги Носите Овие Рамни Обетки За Работа/Спорт/Спиење ќе Ви Го Зеле Увото. Големина На Накит За Пирсинг На 'рскавица} Трагус Хеликс Конха Пирсинг Должина На Столбот : 6ММ, Големина На Грбот На Топката : 5ММ,Мерач : 16ГР(1,2 ММ),ОБЕТКИ СО ОБЕТКА ЦЗ Соодветно во 3/4/5ММ,внатрешен Дијаметар На Обрачот на Ушната' рскавица Големина 8ММ,Друга Големина Ве Молиме Погледнете Ги Сликите.Добро Опремени и Редење.Солиден Избор за Луѓе Кои Имаат Многу Пирсинг на Ушите,Исто Така Популарен Кај Мажите или Момчињата. Обетки за ' Рскавица За Жени} Обетките Со Завртки Се Индивидуално Спакувани и Доаѓаат со Извонредна Торба.Погоден за Жени и Мажи од сите Возрасти. Можете Произволна Комбинација и Колокација со Вашиот Друг Моден Накит.Тие Можат Да Покажат Различни Personal Привлечности Користејќи Сами Или во Combination.It најдобриот подарок за Роденден, Божиќ, Денот На Таткото, Денот на Вљубените и многу повеќе. Добра Услуга Имаме за цел Да ја Обезбедиме Најдобрата Услуга за Секој Клиент. Нашиот Пакет Го Доставува Професионален Тим Од Локален Магацин Брза Испорака Во Рок Од 1-5 Дена. Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте со нас.Јстајл Ќе Ви Помогне ДА Го Решите Вашиот Проблем ВО Рок ОД 24 ЧАСА. Изработен од здрав ментален титаниум, малку потемен од челик, но високо полиран, Мазна Површина, удобен без остар раб и спречува иритација на вашата кожа;Хипоалергично, Нема да предизвика никакви алергиски реакции.Стабилноста на титаниумот обезбедува трајно задржување на бојата и исклучително лесен за чистење. Јстил Накит : Вашиот Сигурен Избор На Моден Накит.