Nike Mens Air Max Pre -Day DA4263 100 чист платина - големина
  • Неодамнешно

Nike Mens Air Max Pre -Day DA4263 100 чист платина - големина

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Плетање и синтетичка кожа горните карактеристики на пратеници од директно раб-што претставуваат помалку отпад Првично дизајниран за извршување на перформансите, максимално амортизирање на воздухот има вистинска количина на поддршка. Остато од гума од вафли додава траен стил на влечење и наследство. Горниот е составен од 100% рециклиран полиестер, додека надворешната страна е направена од 13% Грома за мелење на Најк. Агресивните линии и облоги ја дефинираат силуетата, поткрепена со средна пена со воздушен прозорец во петицата. Плетање и синтетичка кожа горните карактеристики на пратеници од директно раб-што претставуваат помалку отпад. Првично дизајниран за извршување на перформансите, максимално амортизирање на воздухот има вистинска количина на поддршка. Остато од гума од вафли додава траен стил на влечење и наследство. Горниот е составен од 100% рециклиран полиестер, додека надворешната страна е направена од 13% Грома за мелење на Најк.