Кошаркарски чевли на Nike Men Zoom 4
  • Неодамнешно

Кошаркарски чевли на Nike Men Zoom 4

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Пресеците во пената под пети и потпетици помагаат да се намали целокупната тежина. Образените жлебови во гумената надворешна плоча овозможуваат чевлите да се наведнуваат и да се флексираат. Образено логото на Свош е потпис на навивачките чевли на ianанис. Надворешно парче лесна, издржлива пена е вградена во надворешната мида. Лесната средна средна должина е испуштена под предниот дел, каде што се поставени 2 единици за зумирање на воздухот. Ниво на отпорност на вода Nevant Not_Water_Resistant. Дизајнот за размислување на неговиот најнов чевли за потписи ви помага да ве придвижи на теренот во лесен вклопување што се движи со вас. Може да се справи со брзи промени во насоката од двете страни на подот, што ви дава стабилност од една до друга и мултидирекционална влечење додека се појавувате во обрачот.