Куфанди Машки Ковчези За Пливање Брзи Суви Гаќи За Боксери На Плажа Шорцеви За Костими За Капење Со Џеб Од Патент
  • Неодамнешно

Куфанди Машки Ковчези За Пливање Брзи Суви Гаќи За Боксери На Плажа Шорцеви За Костими За Капење Со Џеб Од Патент

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% Најлон, 20% Спандекс Еластично затворање. Машинско Перење. Материјал : Изработен од Најлон 80% и Спандекс 20% овозможувајќи и удобност и флексибилност. Брзо сушење, флексибилно и еластично. Дизајн : Рашири дизајн на квадратни нозе компресија удобна форма-фитинг, мрежеста еластична внатрешна обвивка за удобно вклопување. Прилагодлив појас за максимална удобност и вклопување, џеб со Патент совршен за чување, како венчален прстен. Прилика : куфанди мажи кратки костими за капење џемер совршен целосно за пливање сурфање сурфање облеки за сурфање, опуштање на сонце, игра на плажа или базен, трки за пливање и тренинг. Големина : За Да Ја Изберете најсоодветната големина, ве молиме погледнете ја нашата СОПСТВЕНА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ во Описот подолу или слика во колоната слики со лева големина. Перење : нежно миење во машина или Миење Раце во ладна вода.