Травизматеј Старс шорцеви
  • Неодамнешно

Травизматеј Старс шорцеви

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Затворање на копчињата. Затворање на копчињата. Најдете го вашиот совршен секој ден топло време на временски услови со шорцевите Travismathew Starnes. Овие шорцеви за истегнување се конструирани со затворање на копчиња и поштенски летала, странични џебови на цвест и два џебови за заварување за да им дадат чист, разноврсен изглед. 90% полиестер, 10% еластан. Машинско миење, суво суво.