Американска Имагинација АИ-888 - 18107 Разно, Бело
  • Неодамнешно

Американска Имагинација АИ-888 - 18107 Разно, Бело

DEN 521.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова Разно припаѓа на серијата Шејкер Оваа Разно се одликува со форма на правоаголник со модерен стил. Оваа Разно е направена со иверица-фурнир. Примарната Боја на овој производ Е Бела и доаѓа со хромиран хардвер. Ширина (лево надесно). Длабочина (назад напред). Висина (врвот до дното). Сите Димензии се номинални. Овој производ обично може да се испорача за 1 ден. Контрола на квалитетот одобрени Во Канада. Вашата нарачка е физички прегледана пред испораката. Барајте го печатот на инспекторите. Овој производ вклучува) : 1x Разно дел Во Бела Боја (18107). Ова Разно припаѓа на серијата Шејкер. Оваа Разно се одликува со форма на правоаголник со модерен стил. Оваа Разно е направена со иверица-фурнир. Примарната Боја на овој производ Е Бела и доаѓа со хромиран хардвер. Ширина (лево надесно). Длабочина (назад напред). Висина (врвот до дното). Сите Димензии се номинални.