Куќата На Езерото: Деца На Тишината [Преземи]
  • Неодамнешно

Куќата На Езерото: Деца На Тишината [Преземи]

DEN 656.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

38 атмосферски локации Во текот на десетина скриени објект сцени. Филмски проектор со осум приказна клипови. Обични и Стручни режими. Одамна заборавени спомени меур на површината кога минатото ја напаѓа сегашноста Во Езерото Куќа : Деца На Тишината! Најдете скриени предмети, решавајте загатки и составете решение што ќе ве однесе на место потемно отколку што можете да замислите. Само умен ќе ги реши сите загатки и само силните по дух ќе издржат до крај!Mac Минимални Системски Барања : Mac Препорачани Системски Барања : Процесор : 1.7 GHz RAM МЕМОРИЈА : 512 MB Хард Диск : 600 MB Видео Картичка : 256 MB 3d Видео картичка Поддржан ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Mac El Capitan 10.11, Mac Yosemite 10.10, Mac Mavericks 10.9, Mac Планински Лав 10.7, Mac Снег Леопард 10.