Максвиво Легендата За Зелда Графички Дуксер Блузи+Панталони-Дводелен Дуксер За Дете
  • Неодамнешно

Максвиво Легендата За Зелда Графички Дуксер Блузи+Панталони-Дводелен Дуксер За Дете

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Направено од висококвалитетен памук,мек и растеглив,пријателски за кожата и дише, без штета на кожата на детето. Дизајн : Блузи : Долг ракав, еластичен раб и манжетни, панталони : еластични високи половини;И Двете Со Легендата За моделот Зелда print.It кул и стилски, и изгледа добро одделно со друга облека. Нашиот тенок секојдневен спортски костум се состои од класичен и стилски печатен дуксер и панталони. Погоден за пролет и aut,или зима како основно носење.Одлично за секојдневно носење,секојдневни,спортски,пешачење,кампување,улица,дом,училиште, активности во затворени простории и на отворено. Ве молиме изберете ја големината според нашата табела со големини.Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Максвиво Легендата За Зелда Графички Дуксер Блузи+Панталони-Дводелен Дуксер За Дете (6 боја).