Kukume Kids Boys Долги ракави кошула цврсто случајно копче надолу со кошули со џебни кошули Топ 3-12 години
  • Неодамнешно

Kukume Kids Boys Долги ракави кошула цврсто случајно копче надолу со кошули со џебни кошули Топ 3-12 години

DEN 383.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

55%Rayon42%полиестер3%спандекс Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Материјал пријателски за кожата : 55%Rayon42%полиестер3%спандекс, добра дишеност, мека и удобна за носење. Цврсти кошули во боја : Солидни разновидни кошули во боја, погодни за момчињата да носат на училиште, излети, забави, кампување, секојдневно секојдневно и други прилики за да направат нови пријатели. Повод : Секојдневно секојдневно носење. Погоден за училиште, фотографија, униформа, обична, надворешна, спорт, одмор, Хавајски одмор за момчиња од 3-12 години. Лесно за миење : машинско миење/миење на рака во ладна вода, виси да се исуши, без да избледи боја по миењето. Тенок вклопување : Лесно за носење со шорцеви, фармерки и многу повеќе. Пред да купите, ве молиме измерете ја висината на вашето дете, бистата, должината на ракавот, итн. И споредете со нашата табела со големина пред да ја купите.