Постепено француски француски француски француски јакна од адидас момче и џогери
  • Неодамнешно

Постепено француски француски француски француски јакна од адидас момче и џогери

DEN 1396.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Затворање на патент. Редовно вклопување штрајкува удобна рамнотежа помеѓу лабава и прицврстена. Сетот вклучува јакна со целосна зип и панталони со џогер. Јакна : џебовите од кенгур ги одржуваат рацете топли. Јакна : Манжетни со ребра ги одржуваат ракавите на место. Панталони : Еластична половината и манжетните со ребра. Тој лулка класичен стил на адидас кога е во оваа момчиња јакна и џогери. Јасна адидас значка за спорт и 3-ленти поп против цврста боја. Тоа е безвременски изглед кој никогаш не излегува од стил. Францускиот Тери е толку пријатна, тој нема да сака да ја тргне оваа облека кога ќе заврши денот.