ракавици големи, ракавици за ракавици на ракавици за ракавици на ракавици за ракавици за ракави за деца 6-8 зимски белезници за девојчиња за бебиња
  • Неодамнешно

ракавици големи, ракавици за ракавици на ракавици за ракавици на ракавици за ракавици за ракави за деца 6-8 зимски белезници за девојчиња

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Оваа многу симпатична и шик деца зимски нараквици. Тоа се лесни, издржливи и дише што е лесно да се носи без никаква непријатност. Останете топло : Овие деца ски -белезници се густи и ветровити што можат да ги направат рацете на вашето дете во топла состојба дури и во студеното време, заштитувајќи ги рацете од ладен ветер, внимателни алатки за деца во зима. ♥ Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Одлично за игра со снег : скијачките нараквици за момчиња и девојчиња имаат десетина слатки дизајни за избор, што добро одговара на зимската облека за деца. Совршено за деца кои играат во снег и студено време, како скијање, санки, сноубординг, градење снежни луѓе, борби од снег.