Детско место бебешки дете на ракав за момче, врвни и шорцеви памук 2 парчиња сетови за пижама
  • Неодамнешно

Детско место бебешки дете на ракав за момче, врвни и шорцеви памук 2 парчиња сетови за пижама

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Врвовите за пижами-се карактеризираат со кратки ракави и вратот на екипажот на ребрата : 1 врвот со графички дизајн на опрема за ранец од предната страна; 1 врвот со печатење во кампување. Шорцеви за пижами-се карактеризираат со еластична лента за половината : 1 цврст пар шорцеви; 1 пар шорцеви со печатење во кампување. Забелешка - За безбедноста на детето, облеката треба да одговара на ситно. Оваа облека не е отпорна на пламен. Облеката за лабава фитинг е со поголема веројатност да запали. Детско место - нудиме огромен избор на детска облека! Купете нè за фармерки, шорцеви, хеланки, чиноси, поло кошули, фустани, пижами и додатоци.28810 Hohenstein htti. Oeko-Tex Standard 100. Детското место нуди огромен избор на детска облека! Купете нè за фармерки, шорцеви, хеланки, чиноси, поло кошули, фустани, униформи, пижами и додатоци.