ДеВоропа млади момчиња Компресија кошула кратка/долга ракав фудбал бејзбол под -сува брзина сув спортски басер
  • Неодамнешно

ДеВоропа млади момчиња Компресија кошула кратка/долга ракав фудбал бејзбол под -сува брзина сув спортски басер

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Намален замор на мускулите Подобро закрепнување по напорно вежбање. За повеќе топлина. Превенција на вирус. Помал ризик од болка во мускулите. Подобра оксигенација на мускулите. Поддршка за мускули Ве молиме, видете ја табелата со големина на последната слика пред да ја нарачате. Повлечете го затворањето. Лесен, брз материјал за надворешни материјали за сушење и ги одржува вашите деца ладни и удобни на пракса. Изградбата на 4-насочно истегнување овозможува голем спектар на движење. Нежните, изградба на цвест на цвест за да помогнат во намалувањето на иритацијата. Fit Fit Compression го подобрува протокот на крв и снабдувањето со кислород, ги одржува вашите деца доволно топли, но ладно суво. Момчињата спортска компресија се вршат како совршен основен слој за да ги задржат вашите деца топла и кул удобност за време на игри или практики, одлично е за бејзбол, фудбал, хокеј, лакроза, фудбал, уметничко лизгање и други спортови во студени денови. За сеопфатна топлина, спарете ги кошулите со носеви за компресија на момчињата Деворопа. 85% полиестер, 15% еластан (без руно); Погледнете ја табелата со големина на последната слика пред да нарачате. Повлечете го затворањето. Лесен, брз материјал за надворешни материјали за сушење и ги одржува вашите деца ладни и удобни на пракса. Изградбата на 4-насочно истегнување овозможува голем спектар на движење. Нежните, изградба на цвест на цвест за да помогнат во намалувањето на иритацијата. Fit Fit Compression го подобрува протокот на крв и снабдувањето со кислород, ги одржува вашите деца доволно топли, но ладно суво.