Potekoo Child Fall Comfy Loose Fit Tracksuits Новина облека Облека поставува обични џемпери со качулка+сетови за џемпери
  • Неодамнешно

Potekoo Child Fall Comfy Loose Fit Tracksuits Новина облека Облека поставува обични џемпери со качулка+сетови за џемпери

DEN 543.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : џемпери на пуловер се многу меки и удобни. Изработено е од висококвалитетни материјали, отпорни на абење и не е лесно за пиење. Тој е многу погоден за деликатна кожа на децата. Дизајн : Облеките за есенска облека се поставуваат со качулка, долг ракав, симпатична графичка, ребрести манжетни и полите, еластична половината, лабава и обичен стил на стил. Добра флексибилност и удобност им овозможуваат на децата да се движат и да се спречуваат без да бидат ограничени. Прилики : Децата разнобојни дуксери за џемпери се родови неутрални, одлични за положување и чување на вашите малечки во студените денови, исто така може да се носат во палта, јакни и ветерници за разноврсен стајлинг. Грижа : Машинско миење или миење на рацете, не бели, висат да се исушат. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате најдобро да се вклопат.