Qwork 6pcs Цевка за црево за дишење, капаче за гасовито за гас, вентил за вентил ЦПУ Универзален за моторцикл со велосипед со нечистотија од нечистотија, црвена боја, црв
  • Неодамнешно

Qwork 6pcs Цевка за црево за дишење, капаче за гасовито за гас, вентил за вентил ЦПУ Универзален за моторцикл со велосипед со нечистотија

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Функција : Ја заменува старата линија на отворите Дизајнот на вентилите за вентили може да дозволи вашиот резервоар за гас да здивне и да спречи гориво да се распрсне и да направи хаос. ★ Висок квалитет : Одличен третман на анодизирана површина, а цревото за здив е изработено од пластика, издржлив, лесен за инсталирање. ★ Погодно за : Ова црево за дишење може да одговара на поголемиот дел од нечистотијата мајмун со велосипед АТВ Quad. ★ Содржина на пакетот : Вклучува 6 цевки за вентилатор за резервоарот за гориво. ★ 100% задоволна услуга : Уживајте во непречена и безгрижна услуга за враќање во рок од еден месец. И сите прашања се чувствуваат слободни да контактираат со нас, ние ќе бидеме тука за вас. ★ Функција : Ја заменува старата линија на отворите. Дизајнот на вентилите за вентили може да дозволи вашиот резервоар за гас да здивне и да спречи гориво да се распрсне и да направи хаос. ★ Висок квалитет : Одличен третман на анодизирана површина, а цревото за здив е изработено од пластика, издржлив, лесен за инсталирање.