21171-0743 2PCS Комплет за палење на калем се вклопува за Kawasaki 21171-0738 21171-0711 21171-0747 21171-7041 21171-7042 Компатибилен со Kawasaki FR651V FR691V FX751V FX801V FX850V FR600V FR600V FR600V FR600V FR600 MONER MONER MONER
  • Неодамнешно

21171-0743 2PCS Комплет за палење на калем се вклопува за Kawasaki 21171-0738 21171-0711 21171-0747 21171-7041 21171-7042 Компатибилен со

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заменува за калем за палење Кавасаки, дел број : 21171-0743 21171-0738 21171-0711 21171-7047 21171-7041 21171-7042 Се вклопува за моторите Kawasaki, компатибилна серија на модели : FR541 V FR600 V FR651 V FR691 V FR730 V FX751 V FX730 V FX850 V FX801 V FXT00 V FX921 V FS481 V FS541 V FS600 V FS691 V FS730 V, итн. ПЛАТНИЦИ, 4 ленти. Проверете го бројот на моделот за да бидете сигурни дека тие ќе одговараат на вашата опрема. Лесен за инсталирање, со висок квалитет. Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не. Веднаш ќе одговориме. Заменува за дел од калем за палење Кавасаки. Број на вклопување : 21171-0743 21171-0738 21171-0711 21171-7047 21171-7041 21171-7042. Се вклопува за Kawasaki 852cc (без чисти пристаништа) и повеќето FR, и FX 603 CC / 726 CC мотори. Компатибилна серија на модели : FR541 V FR600 V FR651 V FR691 V FR730 V FX751 V FX730 V FX850 V FX801 V FXT00 V FX921 V FS481 V FS541 V FS600 V FS691 V FS730 V, итн.