ЧИКТРИ Бебе 1-ви/2-ри Роденден Шапка Светкава Принц Партија Круна Тиара Ленти За Глава Фотографија Реквизити
  • Неодамнешно

ЧИКТРИ Бебе 1-ви/2-ри Роденден Шапка Светкава Принц Партија Круна Тиара Ленти За Глава Фотографија Реквизити

DEN 50.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бебе Бебе Момчиња Девојки Сјајна Прва Роденденска Забава Круна Лента За Глава Напред со симпатична светкава буква " 1 " или "Една" што останува вклучена. Еластичната странична лента може да се протега околу задниот дел на главата, зад ушите. Рачно изработени, меки и удобни за носење. Одличен додаток за роденденската забава на вашето бебе, фотосесии или какви било други специјални прилики. Комплетот Вклучува : 1 еез Бебешка Круна Состојба На Лентата За Глава : Сосема Нов Материјал : Неткаен, Најлон.