Тојвијан 1 Поставете Играчки За Смирување На Ѕвончето За Бебиња Играчки За Смирување Играчки За Новороденчиња Гума За Џвакање Гуми За Џвакање Заби Дете Цицање Цуцл
  • Неодамнешно

Тојвијан 1 Поставете Играчки За Смирување На Ѕвончето За Бебиња Играчки За Смирување Играчки За Новороденчиња Гума За Џвакање Гуми За Џвакање

DEN 1297.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДЕТЕ СМИРУВАЧКИ ИГРАЧКА Лесно може Да се исуши во кутијата откако ќе се вари, чисти и санитарни РАЧНО ЏВАКАЊЕ заби користи заби; различни цртани штракаат прават различни смешни звуци. ДОДАТОЦИ ЗА БЕБИЊА лесниот дизајн на фаќање е за мали раце и помага при координација на раката и мозокот. НОВОРОДЕНИ ЗАБИ лесен дизајн за фаќање е и помага при координација на раката и мозокот. ИГРАЧКИ ЗА МЕЛЕЊЕ ЗАБИ Погоден За првата играчка за бебиња, комплетот производ може да му донесе на вашето бебе сосема поинакво искуство. Список на пакети 13 x Заби 1 x кутија за Складирање Со Карактеристики на загради-Големина На Заби Лав : Прибл. 00Х7, 50см; 3, 54Х2 рачно џвакање заби. - Големина На Заби : Прибл. 34Х3 Играчки За Штракаат За Новороденчиња. - Материјал : Пластични дете молар Играчка Големина : Прибл. 43Х8, 65Х8 дете цицање цуцла. - Големина На Пчелни Заби : Прибл. 34Х2 Играчки За Заби За Бебиња. - Големина На Заби Од Te : Прибл. 33Х3 животински заби. - Големина На Заби На Диносаурус : Прибл. 34Х2 Играчки За Мелење Заби. - Големина На Мечка Заби : Прибл. 12х1 гума за џвакање заби. - Големина На Заби На Слон : Прибл. 74Х2 Бебешки Заби. - Големина На Пиле Заби : Прибл. 34Х2 рачна штракаат играчка. - Елен Тетер Големина : Прибл. 14, 50Х5, 50см; 5, 71Х2 Пластични Моларни Алатки. - Големина Мајмун Заби : Прибл. 94Х3 новороденче залак штракаат.