1pcs стилизирање на косата мултифункционален чешел за коса директно стилизинг чешел со облик на облик на коса, чешел за нега на коса, розова
  • Неодамнешно

1pcs стилизирање на косата мултифункционален чешел за коса директно стилизинг чешел со облик на облик на коса, чешел за нега на коса,

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип на ставка : Рачка за моделирање на розова, исклучителна и модерна, лесна за зафаќање и употреба Само закачете го со фен за коса и исправете ја косата. Лесен за ракување и лесен за употреба. Погоден за целата долга или кратка коса. Издржлив, лесен за употреба, компактен и преносен. Мултифункционален и разноврсен. Одлично за исправување и обликување на вашата коса.