Машинки за коса, Електричен Машинка За Коса Дигитален Машки ТРИМЕР ЗА Коса УСБ Секач ЗА Полнење За Дигитален Дисплеј ЗА Масло ЗА Глава ЗА Масло УСБ
  • Неодамнешно

Машинки за коса, Електричен Машинка За Коса Дигитален Машки ТРИМЕР ЗА Коса УСБ Секач ЗА Полнење За Дигитален Дисплеј ЗА Масло ЗА Глава ЗА Масло

DEN 2324.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаранција за задоволство : Нашите производи ќе донесат повеќе забава и возбуда во вашиот живот Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви служиме на ваше задоволство!. Ова е едноставна машинка за коса, стилски дизајн, професионална машинка за коса со низок шум на полнење, ниски вибрации и многу тивка. Дизајн со низок шум, без груб звук, стабилни перформанси. Тркалезно сечило од нерѓосувачки челик, не му штети на скалпот, висока цврстина, висока отпорност на триење, може да се исчисти по расклопување, сечилото може да се прилагоди без брзини, неограничени прилагодувања, може да се прилагоди по желба и да се користи по желба. Брзо полнење, литиумска батерија, долгорочна употреба, USB полнење, приклучок и игра, двојна употреба на полнење и приклучок. Спецификацијасостојба : 100% Сосема Нов Тип На Артикл : Електричен Клипер За Коса : Време На Златно Полнење : 2,5 часа време на употреба : 3 часа Режим На Напојување : USB Полнење Капацитет На батеријата : 1500 m Ah Power : 10wwoltage : DC 5vpacking Листа На пакети 1 x Host1 x Податочна Линија1 x Граница Чешел 1mm1 x Ограничување Чешел 2mm1 x Ограничување чешел 3мм1 х прирачник1 х четка1 Х Заштитен Капак На Сечилото.