Вино Црвен Голем Лак Фиба Вести Стил Детска Кадифена Фиба Темперамент Слатка Коса Џиновски Скринши За Девојки
  • Неодамнешно

Вино Црвен Голем Лак Фиба Вести Стил Детска Кадифена Фиба Темперамент Слатка Коса Џиновски Скринши За Девојки

DEN 204.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен Дизајн : Фиба Со Голем Лак И Долга Опашка Металниот Клип Цврсто Ја Фиксира Косата Во Соодветна Положба, Одржувајќи Ја Густата Или Кадрава Коса Добро. Погоден за Различни Прилики : Овие Каваи Клипови За Коса Многу Лесно се Стегаат На Косата и може да се Носат Од Двете Страни на Главата на Девојчето. Ова Е Добар Избор. Можете Да Ја Исечете Косата На Едната Страна И Да Ги Декорирате Плетенките, Опашките И Плетенките. Можете Исто Така Да Ги Носите Секојдневно, За Роденденски Забави Или За Специјални Прилики. Фиба Со Голем Лак : Фиба Изработена Од Метални Штипки, Со Украсна Свилена Ткаенина, Долга Опашка, Мека И Издржлива, Погодна За Секојдневно Носење На Девојчињата. Голема И Широка Опашка Пунџа : Грбот Изгледа Дебел Откако Ќе Го Облечете. Вино Црвен Голем Лак Шнола Стил На Вести Детски Кадифена Фиба Темперамент Слатка Коса Џиновски Скринши За Девојчиња Црвен Голем Лак Фиба Стил Детски Кадифена Фиба Темперамент Слатка Коса Додатоци Материјал : боја на ткаенина : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.