FebsNow Детска бербер Кејп Професионална салон за сечење коса Кејп со четка за вратот и прилагодливо затворање за возрасни
  • Неодамнешно

FebsNow Детска бербер Кејп Професионална салон за сечење коса Кејп со четка за вратот и прилагодливо затворање за возрасни

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен материјал : Детска бербер Кејп е изработена од водоотпорна мека полиестерска крпа, која е статичко докажано, лесен, издржлив, дишење и брзо сушење, лесна за чистење, а косата нема да се држи до материјалот Популарна е кај деца, удобно и удобно. Погодна големина : Кејп за сечење на коса е долга 4,26ft/130cm, и ширина 3,28ft/100cm. Оваа големина може целосно да ги покрие предните и грбот на децата, така што исечената коса нема да му пречи на детето, со што децата уживаат во пријатно време на фризура. Симпатична дизајн : Салон Кејп е дизајниран со најразлични симпатични модели на ајкули од цртани филмови, со морнарица сина како боја на позадина, децата ќе се за inубуваат во оваа наметка за сечење коса. Деколтето усвојува прилагодлив дизајн кој може внимателно да одговара на вратот на детето и да ги натера децата целосно да се ослободат од исечената коса. Четка за четка за вратот : Четката за вратот е дизајнирана со сина рачка и меки влакна, кои можат ефикасно да ја исчистат косата. Тоа е идеален помошник при сечење на косата и прави сè едноставно. Заштедете време : Детска бербер Кејп не само што може да ви помогне да заштедите време за чистење на алатки за фризер, туку и облеката на вашите деца да се оддалечи од косата при сечење на косата. Погоден е за шампон, фризура и стил, а исто така е погоден за употреба на домашен или бербер салон. Завршете ја работата брзо и лесно!. Водоотпорен материјал : Детска бербер Кејп е изработена од водоотпорна мека полиестерска крпа, која е статичко докажано, лесен, издржлив, дишење и брзо сушење, лесна за чистење, а косата нема да се држи до материјалот. Популарна е кај деца, удобно и удобно. Погодна големина : Кејп за сечење на коса е долга 4,26ft/130cm, и ширина 3,28ft/100cm.