Билни Есенции шампон за собирање Сјај, 29,2 fl oz, 29,2 Fl Oz
  • Неодамнешно

Билни Есенции шампон за собирање Сјај, 29,2 fl oz, 29,2 Fl Oz

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сјајна коса : Темелно Чисти за да ја остави косата здрава и сјајна Внесена мешавина од : со камилица, алое Вера и есенции од страсни цвеќиња. Мирис искуство : подигнување, ливада-свеж мирис. Свесно создаден : сертифициран пета без Суровост, минерално Масло и без силикон, тестиран на дерматолог, безбеден во боја и избалансиран. Стани И Сјај! Билни Есенции Сјај Колекција шампонот дефинитивно ќе ви го разубави денот. Уживајте во вашата коса со шампон за сјај со суштината на камилица, алое Вера и екстракти од страст цвет за да добиете брилијантен сјај и мазност. Нашиот шампон, со свеж мирис на ливада, темелно ја чисти косата и ја остава да изгледа здраво и сјајно.