4 Парчиња Универзална Замена За Коса Клипер Граница Чешел Пластични Чешли Водич За Машинки, Бербер Чешел Во Собата
  • Неодамнешно

4 Парчиња Универзална Замена За Коса Клипер Граница Чешел Пластични Чешли Водич За Машинки, Бербер Чешел Во Собата

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чешлите се 3/6/9/12 мм(047 инчи) широки и соодветни машинки со целосна големина. Водичите за сечење се прецизно прилагодени и измерени, совршено се вклопуваат лесно за прицврстување и полетување. удобен за употреба, брзо и ефикасно. Чешелот за водич е прецизно прилагоден и измерен, совршено се вклопува лесно за прицврстување и полетување. Удобен за употреба, брзо и ефикасно. Таа има за цел да обезбеди одлични перформанси што ги бараат професионалците. Можете безбедно да изведувате блиски и чисти бричења со користење на овие штитници за машинка. Вашите професионални машинки за коса лесно ќе се лизгаат преку левото и десното уши благодарение на нивниот намерен дизајн. За задоволување на вашите потреби, овие водичи за сечење чешли направени, нудејќи опции со целосен опсег со беспрекорна точност. Збир на алатки можат да ги задоволат вашите потреби. Практично е невозможно да добиете нешто погрешно, но совршено сечење Професионалните водичи за сечење безбедно се прицврстуваат на сечилото за сигурно вклопување додека се средувате.