BKDFD чешел постави преносен шминка рунда мал преклопен мини чешел за девојка и најдобри пријатели
  • Неодамнешно

BKDFD чешел постави преносен шминка рунда мал преклопен мини чешел за девојка и најдобри пријатели

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слатката и живописна слика на моделот го прави производот полн со модерен вкус Тркалезен чешел заби + еластично воздушно перниче, масажа на скалпот за да се релаксираат телото и умот. Истегнете чешел, мазна коса, намалување на кршење на косата и опаѓање на косата. Дизајн на преклопување, убава и модерна, умерена големина, преносен. Чешел и интегриран дизајн, практичен и преносен. Слатката и живописна слика на моделот го прави производот полн со модерен вкус. Тркалезен чешел заби + еластично воздушно перниче, масажа на скалпот за да се релаксираат телото и умот. Истегнете чешел, мазна коса, намалување на кршење на косата и опаѓање на косата. Дизајн на преклопување, убава и модерна, умерена големина, преносен. Чешел и интегриран дизајн, практичен и преносен. Слатката и живописна слика на моделот го прави производот полн со модерен вкус. Заврши чевли заби + еластична воздушна перница, масажа на масажа за да се релаксираат чешел од телото и умот, мазна коса, да се намали кршењето на косата и дизајнот на губење на косата, убава и модерна големина, портаблеком и Интегриран дизајн, практичен и преносен материјал : Abssize : 6,9 * 6,7cmpackage Вклучува : Чешел за коса * 1 (не вклучува други демо -предмети) Совети за вид : 1.