Крем на природата Арган масло шампон без сулфат 20oz
  • Неодамнешно

Крем на природата Арган масло шампон без сулфат 20oz

DEN 331.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крем без сулфат на природата на влагата и сјајот Шампон со арганско масло од Мароко ја збогатува косата со исхрана и заштита што му е потребна на вашата коса Крем на природата влага и сјај шампон со арганско масло од Мароко ја збогатува косата со исхрана и заштита на вашата коса. Овозможува храна и заштита. Нежно се чисти и се тресе. Ја зајакнува косата додека ја оптимизирате рамнотежата на влагата на косата и скалпот. Помага да се разоткрие, омекне и зајакне егзотичниот сјај. Нанесено со арганско масло од Мароко. Идеално за сите типови на коса. Помага во намалувањето на краевите на сплит за да можете да го прескокнете сечењето. Помага косата да расте силна и долга. Избегнувајте контакт со очите, држете се надвор од дофатот на децата. Прави одличен подарок за секого! Направено органско мароканско арганско масло, а не тестирано на животни. Крем без сулфат на природата на влагата и сјајот Шампон со арганско масло од Мароко ја збогатува косата со исхрана и заштита што му е потребна на вашата коса. Крем на природата влага и сјај шампон со арганско масло од Мароко ја збогатува косата со исхрана и заштита на вашата коса. Овозможува храна и заштита. Нежно се чисти и се тресе. Ја зајакнува косата додека ја оптимизирате рамнотежата на влагата на косата и скалпот. Помага да се разоткрие, омекне и зајакне егзотичниот сјај. Нанесено со арганско масло од Мароко. Идеално за сите типови на коса. Помага во намалувањето на краевите на сплит за да можете да го прескокнете сечењето.