Frcolor Styling Comb 2pcs случаен и боја на забите за со опашка чешел чешел Триплекс никулец во салон домашен чешел за коса
  • Неодамнешно

Frcolor Styling Comb 2pcs случаен и боја на забите за со опашка чешел чешел Триплекс никулец во салон домашен чешел за коса

DEN 134.08

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со тенка рака, удобно е да се зафати Долгата рачка и влакната на свињите се и нема да генерираат штетна супстанција. Стимулирање на скалпот и промовирање на протокот на крв. Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Со тенка рака, удобно е да се зафати. Долгата рачка и влакната на свињите се и нема да генерираат штетна супстанција. Стимулирање на скалпот и промовирање на протокот на крв. Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. Список на пакети 2 x Карактеристики на чешел за коса - Боја : Случајна. - Долгата рачка и влакната на свињите се и нема да генерираат штетна супстанција. - Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и сл.