N/Додатоци За Коса Клипови За Коса Клип За Коса пролет Клип врвот Клип Шема Картичка Хоризонтална Клип
  • Неодамнешно

N/Додатоци За Коса Клипови За Коса Клип За Коса пролет Клип врвот Клип Шема Картичка Хоризонтална Клип

DEN 5372.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба. Цврст, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај.Направено со грижа, ја исполнува својата доверба.Цврст, долготраен сјај.Добро дизајниран и вреди да се има.Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет.Пакетот содржи : 1 * фиба забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Атрактивен производ за оние кои се откажуваат од најблиските.