Н/Клип За Фаќање Кристална Низа Женска Задна Глава Чинија Коса Фаќање Шноли За Глава
  • Неодамнешно

Н/Клип За Фаќање Кристална Низа Женска Задна Глава Чинија Коса Фаќање Шноли За Глава

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета секој ден. Гумениот капак на долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење. Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно изработени. Фино полирање и процес на галванизација, полн со сјај и текстура. Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани додатоци. Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета секој ден. Гумениот капак на долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење. Дизајнот е оригинален, потрагата по квалитет, а деталите за производите се внимателно изработени. Фино полирање и процес на галванизација, полн со сјај и текстура. Додадете допир на убавина во вашата облека со мали, софистицирани accessories.Be нежна жена, и твоето срце ќе цвета секој ден.Гумениот капак на долниот клип ја прави косата не е лесна за лизгање, не е лесна за сечење раце и коса и е удобна за носење.