BYBYCD 10pcs Цветни Клипови За Коса Мали Шноли Канџи За Коса Мека Керамика Стилови На Коса Држач Додатоци За Коса
  • Неодамнешно

BYBYCD 10pcs Цветни Клипови За Коса Мали Шноли Канџи За Коса Мека Керамика Стилови На Коса Држач Додатоци За Коса

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Мека Керамика Боја : Бела И Розова,Бела И Жолта,Розова,Сина, Виолетова. Пакување : 10 парчиња/комплет Канџи За Коса. Прекрасните клипови за коса од цвеќе се одличен помошник за дизајн на фризура, а убавите додатоци за коса се погодни за сите девојки и жени. Материјал : Мека Керамика. Боја : Бела И Розова,Бела И Жолта,Розова,Сина, Виолетова. Пакување : 10 парчиња/комплет Канџи За Коса. Прекрасните клипови за коса од цвеќе се одличен помошник за дизајн на фризура, а убавите додатоци за коса се погодни за сите девојки и жени. Шема : Големина На Цвет : како Што гледате Стил на слика : Симпатичен Материјал : Тип На Мека Керамика : Пакување Канџи За Коса : 10 парчиња/комплет Канџи За Коса Боја : Бела И Розова, Бела И Жолта, Розова, Сина,Виолетова Ако имате било какви прашања во врска со овој производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас.