Јас Сум Бербер. Некако Сум Голема Работа. Приврзок за клучеви, Бербер, Фенси Подароци За Бербер, Берберски Подарок, Берберски Привезок, Берберски Ножици, Берберски Ч
  • Неодамнешно

Јас Сум Бербер. Некако Сум Голема Работа. Приврзок за клучеви, Бербер, Фенси Подароци За Бербер, Берберски Подарок, Берберски

DEN 1334.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БЕРБЕРСКИ ПРИВЕЗОК-изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик Тој е многу издржлив, а гравирањето никогаш нема да избледи или да се истроши!. Нерѓосувачки ЧЕЛИК - материјалот го прави овој приврзок за клучеви доволно издржлив за да издржи секојдневно абење. Исто така е отпорен на ' рѓа, корозија и промена на бојата. БЕРБЕРСКИ ПОДАРОК - нашите приврзоци за клучеви се одличен предмет за мажи, жени, тинејџери, ќерки, мајки и татковци. Тие се совршени и за вашата најдобра пријателка или девојка!. ЦРНА БОЈА - овој смешен приврзок за клучеви има црна боја што ќе ја надополни секоја облека или торба. ГОЛЕМИНА НА ПРАВОАГОЛНИК-4 х 2,2 см-големината на правоаголникот е совршена за поставување на повеќето клучеви, што го прави овој одличен додаток за автомобил!. БЕРБЕРСКИ ПРИВЕЗОК-изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Тој е многу издржлив, а гравирањето никогаш нема да избледи или да се истроши!. Нерѓосувачки ЧЕЛИК - материјалот го прави овој приврзок за клучеви доволно издржлив за да издржи секојдневно абење. Исто така е отпорен на ' рѓа, корозија и промена на бојата. БЕРБЕРСКИ ПОДАРОК - нашите приврзоци за клучеви се одличен предмет за мажи, жени, тинејџери, ќерки, мајки и татковци.