ВЕЛДЕЈСКА Наметка За Сечење Коса За Мажи, Обична ' Рѓа Еднобојна Берберска Наметка Прилагодлива Големина На Вратот Професионална Салонска Наметка
  • Неодамнешно

ВЕЛДЕЈСКА Наметка За Сечење Коса За Мажи, Обична ' Рѓа Еднобојна Берберска Наметка Прилагодлива Големина На Вратот Професионална Салонска

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал оваа наметка за сечење коса е изработена од меки, водоотпорни и издржливи материјали Мала тежина и дише, чувајте Ја Косата Од Облеката и Подот, може ефикасно да ја одржува облеката сува и чиста. Прилагодливо Предвремено Затворање Нашата Берберска Наметка погодна за различни големини на вратот, Достапна за возрасни и деца, деколтето совршено се вклопува на вратот и може да спречи паѓање на косата. Со Вшмукување Чаша Дизајн користи коса сечење наметки со две транспарентни кука вшмукување чаши, може да се апсорбира во огледалото да се соберат косата брада лесно. Тоа е најдобрата алатка за мажите за фризура за бричење. Лесно Чистење Завршува со само бришење со влажна крпа.чиста, преносливост и повеќекратна употреба. По употребата на овие наметки за сечење коса, може да се измие директно или да се избрише за повторно чистење и употреба, економично и еколошки. Професионални оваа фризура наметка може да ја користи во фризерски салон или дома.