Држач за глава со 2 тенки ленти за глава за девојки жени , ролери за коса со клип за коса клип DIY ролери за коса за стилизирање на жени девојки
  • Неодамнешно

Држач за глава со 2 тенки ленти за глава за девојки жени , ролери за коса со клип за коса клип DIY ролери за коса за стилизирање на

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤ИВЕН ДОГОВОРНИОТ МОДЕН ДОГОВОР И КАРЛЕР сет-изработен од висококвалитетен акрилен материјал, држачот на лентата за глава е исклучителен во изработката и ова е иновативно железо без виткање на топлина специјално дизајнирано за DIY кадрави фризури ❤ Светла тежина и преносна оваа организатор на држачот на главата Големина : 11,8 × 7,87 × 5,3 инчи, што е компактен, лесен, преносен, многу добро заштедува десктоп простор, овозможувајќи ви лесно да ги организирате и прикажувате лентите за глава, правејќи го пристапот поудобен. ❤ Прими и меки ролери за коса изработени од еко-пријателски гумен и пена материјал, ролерите за коса за долга коса се меки и лесни за преклопување за употреба, нема потреба од загревање, што може добро да го намали кршењето на косата и разделувањето. Тоа е кориснички и практичен ролери за коса. - Лесно е да се инсталира и чисти организаторот на главата за жени е лесен за инсталирање, што трае само неколку минути за да се заврши без дополнителни алатки. Организаторот на главата е лесен за чистење, само треба да се избрише со влажна крпа. ❤ Светла тежина и преносна оваа без топлина за коса за долга коса е лесен и компактен, лесен за носење и складирање, погоден за дома или во движење, овозможувајќи ви да направите DIY фризури како ваше како ваше. Идеално е за девојчиња или жени кои сакаат перми и кадрици. ❤ИВЕН ДОГОВОРНИОТ МОДЕН ДОГОВОР И КАРЛЕР сет-изработен од висококвалитетен акрилен материјал, држачот на лентата за глава е исклучителен во изработката и ова е иновативно железо без виткање на топлина специјално дизајнирано за DIY кадрави фризури. ❤ Светла тежина и преносна оваа организатор на држачот на главата Големина : 11,8 × 7,87 × 5,3 инчи, што е компактен, лесен, преносен, многу добро заштедува десктоп простор, овозможувајќи ви лесно да ги организирате и прикажувате лентите за глава, правејќи го пристапот поудобен.