Fave4 коса на крем за стилизирање на воздухот, сув крем за воздух за стајлинг без топлина и измазнување, 5,5 fl oz
  • Неодамнешно

Fave4 коса на крем за стилизирање на воздухот, сув крем за воздух за стајлинг без топлина и измазнување, 5,5 fl oz

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полимерната мешавина ја измазнува косата, ги намалува летањата и обезбедува природно држење Хидролизираниот протеин продира во вратилото на косата за моќна заштита и поправка. Загреаните активирани полимери се згуснуваат додека дувате суво. Полимерите штитат како што се нанесува топлината, намалувајќи го оштетувањето на стилизирањето на алатките за топлина, до 450 степени.