Лалафина 1пц Страничен Клип Кристал Додатоци За Коса Невестинска Клип За Коса Глава Парче За Свадба Невеста Штипки За Коса Блинг Клипови За Коса Светкави Клипови З?
  • Неодамнешно

Лалафина 1пц Страничен Клип Кристал Додатоци За Коса Невестинска Клип За Коса Глава Парче За Свадба Невеста Штипки За Коса Блинг Клипови За Коса

DEN 104.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОДАТОЦИ ЗА БИСЕРНА КОСА Мали по големина и лесни по тежина, лесни за носење и складирање ДОДАТОЦИ ЗА КОСА за ДЕВОЈКИ Погоден за повеќето жени, дами и девојки да носат со повеќе привлечен гламур. СВАДБА КЛИП за КОСА користи Елегантен, убав и уникатен додаток за коса за свадба или свршувачка. КРИСТАЛНИ ШНОЛИ Изработени од врвен материјал за издржлив и практичен за терминско носење. КРИСТАЛ КОСА можете да ја купите оваа практична и декоративна женска фиба на. Пакет Листа 1 х Карактеристики На Клипот За Коса-Боја : Како Што Е Прикажано девојче клипови за коса-Големина : Прибл. 60Х7, 60Х1, 00см / 2. 99Х2, 99Х0 блинг клипови за коса. - Материјал : легура сјајот барет клипови-тоа е сосема погодна за различни фризури кристал коса. - Погоден за повеќето жени, дами и девојки да носат со повеќе привлечен гламур Нежен Клип За Коса со Реси. - Неопходна декорација за разубавување на вашиот стил на коса И изглед Девојки Коса Барет. - Елегантниот изглед може да одговара на вашите различни фустани, да ве направи попривлечна Уникатна Наметка.