Бувико Торбичка ЗА Носење За АЈКУЛА HD430/HD435 FlexStyle, Фен За Патување За Ајкула FlexStyle/Ајкула HD112BRN Фен За Коса, Футрола За Складирање За Стил На Ајкула Flexstyle/Dyson Airwrap Стајле?
  • Неодамнешно

Бувико Торбичка ЗА Носење За АЈКУЛА HD430/HD435 FlexStyle, Фен За Патување За Ајкула FlexStyle/Ајкула HD112BRN Фен За Коса,

DEN 351.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Наменета за Ајкула● оваа торбичка за патување е специјално дизајнирана за фризерски алатки На Ајкула, и тој може да ја користи за складирање На Флексстил или фен за коса €Голем Капацитет Оваа торба За складирање ги држи сите додатоци за Системот За Сушење И Стилизирање На Воздухот Во Флексстил, вклучувајќи автоматски виткачи, дифузери за стилизирање, овални четки, четки за лопатки и додатоци за концентратор, така што никогаш не треба да се грижите за патување со помалку додатоци. ●Дизајн За Задржување на отворање ● оваа торба има голем дизајн на отворање и отворање, што го олеснува пристапот до вашите додатоци и го прави вашето патување поудобно. ●Широко користена оваа патна торба е дизајнирана со водоотпорен материјал, тој може добро да ја заштити вашата машина, но исто така може да складира некои од вашите други фризерски алатки или некоја козметика.