Кругови на подгојување на брчки анти -против отстранувањето на окото навлажнувачка темна лична кожа за нега на кожата за внатрешни бутови
  • Неодамнешно

Кругови на подгојување на брчки анти -против отстранувањето на окото навлажнувачка темна лична кожа за нега на кожата за внатрешни бутови

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Избледи темни кругови-катаболизам пигмент и мицин акумулирани очите за брзо да избледат темни кругови и кожата на очите Големина на кутијата : 12. Fade Crow S стапала богати со повеќе фактори за континуирано активирање на ќелијата, подобрување на анти-стареењето на способноста на очите skiand избледени фини и суви линии. Тежина : 30,7гр. Маслото Caymandeep Reparcayman може да навлезе во вашата кожа длабоко до метаболизмот Промеј на кожата на клетките на кожата ја подобруваат имунолошката функција, збогум тосензитивна кожа и ставете длабоко поправка на анти-оксидативно белење и хидрирачки. Избледи темни кругови-катаболизам пигмент и мицин акумулирани очите за брзо да избледат темни кругови и кожата на очите. Големина на кутијата : 12. Fade Crow S стапала богати со повеќе фактори за континуирано активирање на ќелијата, подобрување на анти-стареењето на способноста на очите skiand избледени фини и суви линии. Тежина : 30,7гр. Маслото Caymandeep Reparcayman може да навлезе во вашата кожа длабоко до метаболизмот Промеј на кожата на клетките на кожата ја подобруваат имунолошката функција, збогум тосензитивна кожа и ставете длабоко поправка на анти-оксидативно белење и хидрирачки. Круги со подгобоја на згриженост против растителните очите навлажнувачки темна лична кожа за нега на кожата за внатрешни бутови, вратени стапала богати со нозе во повеќе фактори за континуирано активирање на ќелијата, ја подобруваат анти-стареењето на способноста на очите skiand избледени фини и суви линии на очите и подуеноста-со подуеностсо подуеностсо додаток од екстрактот од Centella Asiatica, удвојувајќи го капацитетот на апсорпција на колагенот во циркулацијата на крвта на окото, така што торбите за очи и подгободеста гајба или други проблеми ќе се подобрат од коренот.