111КИН Розово Злато Осветлување Маска За Третман На Лице | Мирис Бесплатно | Крајната Маска Пред Настанот | За Хидратација &засилувач; Сјај | Сет од 5
  • Неодамнешно

111КИН Розово Злато Осветлување Маска За Третман На Лице | Мирис Бесплатно | Крајната Маска Пред Настанот | За Хидратација &засилувач; Сјај

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Маска За Третман На Лице Со Осветлување Од Розово Злато : крајната маска пред настанот; оваа формула за хидрогел ја внесува кожата со состојки за зајакнување на сјајот за блескав тен Осветлете и Смирете главен производ во колекцијата 111 КОЖА. Содржи 24к Злато И Дамаска Роза, оваа маска работи и за осветлување и смирување на кожата за сјај подготвен за забава. Како Да Се Користи : Нанесете ја маската на сува, чиста кожа. Носете 20 минути. Користете до 3 пати неделно и подолго време кога е потребна дополнителна хидратација. Розово Злато : Розата е ботанички екстракт богат со антиоксиданси кој помага да се заштити кожата од надворешни агресори. Екстрактот од злато открива блескав, рамномерен тон на кожата и ја подобрува циркулацијата. 111КИН : Нега на Кожата формулирана за да обезбеди доверба без филтер. 111КИН е водечки глобален бренд за нега на кожа кој е хируршки инспириран, науката предводена и ги поттикнува клиничките резултати.