Ролери За Лице Од мраз, Ролери За Мраз За Лице И Око, Силиконска Коцка Отпорна На Истекување На Храна, Масажа На Лице За Повеќекратна Употреба, Мувла За Мраз За Лице, ?
  • Неодамнешно

Ролери За Лице Од мраз, Ролери За Мраз За Лице И Око, Силиконска Коцка Отпорна На Истекување На Храна, Масажа На Лице За Повеќекратна Употреба,

DEN 264.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Широко Корисен : Ролерот За Мраз има многу функции што можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби; Не само што го врамува и обликува вашето лице, го подобрува сјајот на кожата и ве остава блескав, а може да се нанесе и за масажа на телото, што може ефикасно да ја промовира циркулацијата на лицето, подмачкување на кожата, правејќи ја кожата поеластична и контракција € ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : коцката за контура На Мраз е удобна за држење не ги прави рацете супер ладни, наполнете ја Коцката со вода. Еднаш, замрзнат во текот на 4 часа, нанесете го мразот на вашата кожа во интервали од 30 секунди со кружни движења. За оптимални резултати, користете секојдневно. ● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПРОИЗВОД : овој валјак за мраз е изработен од висококвалитетен силиконски материјал, кој е повторлив и издржлив. Покрај тоа, силиконските алатки за нега на кожата се храна, без бпа, многу погодни за домашно уживање и идеален подарок за Денот на Мајката, родендени, годишнини и празници. ● ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ и РАЗНОВРСНА : Полнење за свежа и чиста коцка секоја употреба. Замрзнете алтернативни рецепти за коцки како краставица, кокосово млеко, розова вода, алое вера и зелен чај. за да ја подобрите вашата кожа, прилагодете го рецептот креативно според потребите на вашата кожа.