Сератопична Револуција Зрачи Лице &засилувач; Вратот Анти-Стареењето Серум-1 Fl Оз
  • Неодамнешно

Сератопична Револуција Зрачи Лице &засилувач; Вратот Анти-Стареењето Серум-1 Fl Оз

DEN 588.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИНФУЗИЈА со пептиди-П3П патентиран троен пептиден систем за испорака за да помогне во навлегување во надворешните слоеви на кожата, стимулирање на колаген и еластин, зајакнување на бариерата на кожата, борба против знаците на стареење, затегнување и цврсто, подобрување на текстурата на кожата, враќање на виталниот сјај СОСТОЈКИ ДОБИЕНИ ОД РАСТЕНИЈА - без парабени, без полнила, без состојки добиени од животни, не тестирани на животни. МАЗНИ ЛИНИИ и БРЧКИ - Маслото Од Марула е Девствено Африканско Масло кое ја хидрира и зајакнува кожата и ги измазнува фините линии и брчки. Аргановото Масло е Чисто мароканско масло кое помага да се зајакне хидратацијата, да се рафинира текстурата на кожата и помага да се заштити кожата од оштетување на животната средина. Натоварен Со Витамин Е за анти-стареење и омекнување на кожата. Екстрактите Од Овошје Со СЈАЈ изобилуваат со витамини и минерали и помагаат да се ревитализира кожата со растворање на мртвите клетки од кожата.