И Бебе Работи Дете Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цветни Лак Коса Лента За Глава Лента За Глава Бебе Девојки Коса Бендови
  • Неодамнешно

И Бебе Работи Дете Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цветни Лак Коса Лента За Глава Лента За Глава Бебе Девојки Коса Бендови

DEN 73.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработен Од Одличен Памук, Мек И Удобен За Носење Пакетот Вклучува : 1x Лента За Глава На Бебето. Унисекс Дизајн, Изберете За Близнаци, Брат Или Сестри, Одличен Подарок За Туширање За Вашето Бебе. Големина : 19,5 см Х 5,5 см/7,68 "Х 2,16". Одговараат За 0-3 Години Бебе. И Бебешки Работи Мало Бебе Бебе Момчиња Девојчиња Цветни Лак За Коса Лента За Глава Лента За Коса За Бебиња Девојчиња Ленти За Коса Погоден За Божиќ, секојдневен, роденден, фестивал, фото студио, итн боја : 7 бои, цветни и квалитетни.Материјал : мешавина од памук.