Зумкксид Аниме Прекинувач Кожа Цртан Филм Налепници За Животни Винил Налепници Заштитник На Кожата Заштитна Предна Плоча Комплетна Конзола Радост-Кон Пристаништ?
  • Неодамнешно

Зумкксид Аниме Прекинувач Кожа Цртан Филм Налепници За Животни Винил Налепници Заштитник На Кожата Заштитна Предна Плоча Комплетна Конзола Радост-Кон

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Функција ?Ексклузивните обрасци и шарени можат да додадат вкус и виталност на Вашиот Прекинувач ?Врвна изработка, материјали, удобен допир ?Прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти, копчиња итн ?Нема да се деформира по долготрајна употреба ?Заштитната кожа нема Да ја изгребе Спецификацијата На вашата машина Компатибилен : само за Нинтендо Прекинувач (не За Нинтендо Прекинувач Лајт) Материјал : Винил материјал Забелешка : 1.Дизајниран специјално за Нинтендо Прекинувач, не е погоден За Нинтендо Прекинувач Лајт.Овие прецизни кожи се лесни за нанесување и може да се отстранат без лепливи остатоци, така што не мора да избирате Само еден дизајн! 3.Обезбедувањето производи со најдобар квалитет и најдобрата услуга за клиентите е нашиот прв принцип. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.