Полнач за автомобили за Nintendo Switch, со 6,6ft USB C-C кабел
  • Неодамнешно

Полнач за автомобили за Nintendo Switch, со 6,6ft USB C-C кабел

DEN 235.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен со прекинувачот / прекинувачот Nintendo / прекинувачот Lite / OLED / други уреди од типот Ц Должина-6,6ft Дополнителен долг USB C 3 A кабел за брзо полнење. Тип Ц полнач за автомобили-USB C со голема брзина компатибилен со полначот за прекинувач за автомобили. Врска со конзолата. Забелешка : Не работи за пристаниште : Ако вашиот автомобил е запрен, ве молиме повлечете го полначот за автомобили од безбедносна причина. До 1 година гарантен период со бесплатна замена; Ако имате какви било проблеми, слободно контактирајте не. 24 часа поддршка за е -пошта. Компатибилен со прекинувачот / прекинувачот Nintendo / прекинувачот Lite / OLED / други уреди од типот Ц. Должина-6,6ft Дополнителен долг USB C 3 A кабел за брзо полнење. Тип Ц полнач за автомобили-USB C со голема брзина компатибилен со полначот за прекинувач за автомобили. Врска со конзолата. Забелешка : Не работи за пристаниште : Ако вашиот автомобил е запрен, ве молиме повлечете го полначот за автомобили од безбедносна причина.