Havideto жени колено должина здолниште со хеланки скромни долги здолништа хеланки за жени со високи џебови со патент со половини
  • Неодамнешно

Havideto жени колено должина здолниште со хеланки скромни долги здолништа хеланки за жени со високи џебови со патент со половини

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

88% полиестер, 12% спандекс Еластично затворање. Дополнително долго здолниште + вградени хеланки : хеланки со 24-27 инчи здолниште со должина на коленото нуди поголема покриеност, што е скромно и удобно, и ефект на слабеење и ја одржуваат безбедноста. Две џебови од патент : Здолни со хеланки за жени со два длабоки џебови од поштенски патенти можат да ги ослободат рацете и да чуваат телефон, клучеви или кои било други ваши вредности без да испаднат. Широка еластична лента за половината : 3,5 инчи високо-положба со прилагодлива скриена влечење обезбедува прилагодена контрола на вклопување и стомакот, обезбедувајќи рационализиран изглед на вашето тело. Флексибилна мека ткаенина : havideto нозе со здолништа изработени од 88% полиестер 12% ткаенина Спандекс, удобно, брзо суво, меко пријателско со кожата. Заштита на сонце за да се спречат штетни сончеви зраци.