Нели Калифорнија Мој Детско руно во Тексас Детско руно Худи - Детска качулка во Калифорнија - УСА ХУДИЕ ЗА ДЕЦА
  • Неодамнешно

Нели Калифорнија Мој Детско руно во Тексас Детско руно Худи - Детска качулка во Калифорнија - УСА ХУДИЕ ЗА ДЕЦА

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. САД Худи за деца е гордо направена со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти кои се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Оваа качулка е направена од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (атлетски хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Детската качулка во Калифорнија е дизајнирана и печатена во Калифорнија. Оставете за целодневна удобност во не Калифорнија, мои детски детски сунѓерско руно качулка.