Хајленд Шкотска крава бејзбол капа на маж, прилагодлива капа, унисекс сендвич, капачиња од каубојски капачиња
  • Неодамнешно

Хајленд Шкотска крава бејзбол капа на маж, прилагодлива капа, унисекс сендвич, капачиња од каубојски капачиња

DEN 222.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Затворање на кука и јамка. Оваа капа направена од 100% памук. Не може да се искористи и модерна. Забавете ја кожата од штетни УВ зраци и чувајте ја косата надвор од лицето и очите со носење. Подебела ткаенина, поцврсто чувство, армирано капаче на капачето, обвивка од Оксфорд, природна удобност и дишење, светло и суво, додадена лента за пот внатре, може да ја апсорбира потта и да ја фати влагата, да одговара на обемот на главата, добро прилагодлив дизајн на велкро на задниот дел, слободно прилагодливо капаче Големината на кругот, силната практичност, може да се користи во сите сезони, дизајн на дупки за вентилација, не топла, лесна и не е лесна за деформирање и лесен за носење, класично закривено капаче за бејзбол капа, тврдо и свежо, не пребирливо лице, кул и. Тоа е одличен избор за секојдневна употреба, излегување, спорт, активности на отворено, патување, итн., Особено за бејзбол, кошарка, тенис, мекобол и други активности на отворено. Унисекс дизајн, погоден за мажи и жени од сите возрасти. Издржлива, стилска, сенка, совршена за сите видови на активности во затворен и на отворено во лето, пролет, есен и зима. Оваа капа е совршена за вашата секојдневна облека и е совршена за активности во затворено и на отворено, како што се сончање на плажа или езеро, пловење, кампување, велосипедизам, кошарка, работа, забави и многу повеќе. Може да се користи како секојдневна облека кога шетате на ветрот или на сонцето. Прави одличен подарок за некој близок или пријател. Купете ја оваа ставка за маж, жена, ќерка, сопруга, баба или кој било републиканец, конзервативен или слободар. Се препорачува поретко да се миете со рака, а не да притиснете триење или миењето на машината. Вашето задоволство е наше потрага. Кога ќе наидете на какви било проблеми, можете да контактирате со нас и ние ќе дадеме се од себе за да ви служиме!. Добредојдовте во нашата продавница! Ако сакате да носите кул и модерна капа во вашиот секојдневен живот, тогаш ја имаме за вас. Носењето може да ве направи поубави. This Hat Is Made Of 100% Polyester, Thicker Fabric, Hard Feel, Reinforced Top, Oxford Lining, Natural And Comfortable Breathable, Light And Dry, Sweatband Inside, Absorb Sweat And Moisture, Suitable For Head Circumference, Adjustable Velcro Design On The Back, Можете слободно да ја прилагодите големината на обемот на капачето, практично, да се користат во текот на целата година, дизајн на дупки за дишење, не топло, лесен и не е лесен за деформација, лесен за носење, класичен криви бејзбол капа, цврста и остра, не пребирлива, кул, кул, кул, кул, кул, кул, кул И модерен.