Kawaii Tiger Kids 'Sponge Reece Hoodie - Cute Design Kids' Hoodie - Cool Hoodie за деца
  • Неодамнешно

Kawaii Tiger Kids 'Sponge Reece Hoodie - Cute Design Kids' Hoodie - Cool Hoodie за деца

DEN 1304.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

52% памук на авиокомпанија, 48% поли Направено во САД. Повлечете го затворањето. Симпатичниот дизајн не е обичен парче облека. Неговиот аспиратор и вратот со врвови, плус ребрести манжетни и лента за половината, сите обезбедуваат удобно вклопување. Кул е гордо направен со 7x помалку вода од просечните производители, во објекти што се пријателски за рециклирање кои исто така гарантираат услови за нула џемпери. Нашиот чист памук на авиокомпанијата е чешлана и прстен за текстура и се чувствува за разлика од кој било друг. Kawaii Tiger е направен од 52% памук на авиокомпанија, 48% поли (Атлетски Хедер е направен од 90% памук на авиокомпанија, 10% поли). Изборот што мора да го има за карактеристичен стил, оваа џемпер со качулка со качулка е забавен избор за секојдневно носење. Носете го сами или како слој, оваа худи за деца е совршена за сите ваши вежби со ладно време.