Чувар на прскање на тоалети, чувар за деца за деца, дефлектор за урина за тоалети за тоалети за тренинзи за прскање, спречете го прскањето помеѓу капакот на тоалетот
  • Неодамнешно

Чувар на прскање на тоалети, чувар за деца за деца, дефлектор за урина за тоалети за тоалети за тренинзи за прскање, спречете го прскањето

DEN 95.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стражарот за прскање на седиштата со материјал-поднотии е изработен од транспарентен ехрант Ева материјал, со 0 пенетрација Користење на супер вискоза, силна адхезија, не е лесно да се падне, цврста и издржлива. Лесно се прикачува и останува на место сè додека не го отстраните! . Уникатен дизајн на дизајнирање-спречување од истурање!-повеќе не е потребно да се затегнува подот често и да се исчистат распрскувачи на урина. Чувајте го работ на тоалетот и подот чист . Чувајте ја бањата чиста-повеќе зачудувачки ленти од жолта урина надолу од тоалетот или подовите. Повеќе не ме врти подот и често чистете прскања. Чувајте го подот/тоалетот сув, работи добро за тренинг за момчиња, деца. Наменето за тоалети за тоалети за лепење на седишта може да биде флексибилно свиткано за употреба и е компатибилен со скоро секаков облик на капакот на тоалетно седиште . Забелешка-пред инсталацијата, ве молиме исчистете го тоалетот за тоалетот , Чувајте го суво и не ја навлажни плочата за прскање!.