Initio Sonic електрична четка за заби црн пакет со 6 глави од четки
  • Неодамнешно

Initio Sonic електрична четка за заби црн пакет со 6 глави од четки

DEN 463.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【1】 40000 VPM Висока вибрација - Иницијатива за полнење електрични четки за заби за возрасни со напредна Sonic Technology обезбедува 40000 вибрации со голема брзина во минута за ефикасно растворање на длабоко заби нечистотија. 10x ефект на чистење од рачна четка за заби и 3x од обична електрична четка за заби. 【2】 5 режими за четкање - Електрични четки за заби за полнење за возрасни поддржува 5 режими на четкање : Белење, чистење, полирање, масажа, чувствителност за да се задоволат вашите разновидни орални потреби и се погодни за секоја цел за четкање. 7 дена да ги избелите забите и 14 дена за поздрави заби. 【3】 2 минути паметен тајмер-вграден тајмер со автоматско исклучување од 2 минути и интервали на секои 30 секунди, ова има за цел да ве потсети дека овој дел го постигна својот најдобар ефект на чистење. Водоотпорна електрична четка за заби е единица отпорна на вода до IPX7 стандард. Вие исто така може безбедно да четкате со тоа во бања или туш. 【4】 Совршен партнер за патување за патување 30 дена по само 8 часа целосно полнење. Sonic четка за заби што може да се надополнува доаѓа со USB кабел за полнење за полнење каде било. Плус, има низок индикатор за батерии и автоматско исклучување кога единицата е целосно наполнета за да спречи батеријата да биде преоптоварена и оштетена. 【5】 Што има во рачката на кутијата-1, 6 глави на четки за четки, 5 капаци за заштита на главата на четката, 1 USB кабел и упатство за операција за операции. Initio исто така нуди широка гаранција за сите производи што се протегаат во текот на една година од датумот на испорака. Висока вибрација 40000 VPM - Иницијатива електрична четка за заби со напредна технологија обезбедува 40.000 вибрации со голема брзина во минута за ефикасно растворање на длабока нечистотија на забите.