ОДОНТОМЕД2011 Ортодонција Постериорниот опсег Отстранување на клешти - Кратки ортодонтски инструменти
  • Неодамнешно

ОДОНТОМЕД2011 Ортодонција Постериорниот опсег Отстранување на клешти - Кратки ортодонтски инструменти

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ортодонција Постериорниот опсег Отстранување на клешти - кратко Направено од квалитетен не'рѓосувачки челик. Задоволство и вредност за пари. Одонтомед2011 инструменти. Производите Odontomed2011 нудат рачно изработен допир на секој инструмент. ОДОНТОМЕД2011 Ортодонција Постериорниот опсег Отстранување на клешти - Кратки ортодонтски инструменти l . Нерѓосувачки челик Висок квалитет !!! Одонтомед2011 инструменти.